Компанія «Київстар» повідомила, що повністю відновила усі сервіси, які постраждали через хакерську атаку.
Тож «Київстар» інформує, що:
-скасовує наступну планову плату за тариф для своїх користувачів;
-виділяє 100 000 000 гривень на потреби ЗСУ.
Планова тарифна плата не буде стягуватись:
– у абонентів передплати, контракту та контрактних абонентів з послугою «Домашній Інтернет» із 22.12 по 21.01;
– у бізнес-клієнтів на послуги мобільного та фіксованого зв’язку з 1.01 по 31.01;
– з користувачів «Домашнього Інтернету» та «ВСЕ РАЗОМ» з 1.01 по 31.01.
Юлія Олександрова









