Сьогодні Нікопольщина знову зазнала ворожих обстрілів. Пошкоджено будинки мирних мешканців.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
– За день ворог тричі обстріляв з артилерії та застосував дрони-камікадзе у Нікопольському районі.
Били по Нікополю, Мирівській та Марганецькій громадах.
Пошкоджено багатоповерхівку, 9 приватних будинків та газопровід.
На щастя, обійшлося без постраждалих.



Юлія Олександрова









