У парку Глоби знову запрацювала
дитяча залізниця, розпочавши зимовий святковий сезон.
Вирушити у подорож у маленьких вагончиках можна буде 30 та 31 грудня, а також 6, 7, 13 та 14 січня 2024 року. Перший рейс відправляється о 10:40, останній – о 15:40.
У разі оголошення повітряної тривоги рейс відміняється. Скористатися квитком можна буде наступним рейсом у будь-який день.
Софія Світла









