У Дніпрі майже закінчили закривати вибиті вікна у двох багатоповерхівках, які найбільше постраждали від вчорашньої ракетної атаки по місту. Залишилися лише поодинокі квартири, куди не було доступу.
Про це доповіли у ДніпроОВА.
Також стало відомо, що до будинків вже повернули теплопостачання.





Лана Дніпренко









