У Кривому Розі чоловік викрав з храму 122-річну Біблію.
Про крадіжку раритетної священної книги поліціянтам повідомив настоятель одного із храмів міста. Священик помітив, що кудись зникла Біблія 1901 року випуску.
Поліцейські Тернівського району встановили, що до злочину причетний 63–річний місцевий житель. Його оперативно затримали. Фігурант пояснив, що взяв книгу, яка була в загальному доступі, почитати та планував потім повернути її на місце.
Старовинна книга, якій 122 роки, знову опинилася у храмі. Долю вірянина, який “взяв прчитати” Біблію буде вирішувати суд. Досудове розслідування триває.
Лана Дніпренко









