Сьогодні окупанти більше 10 разів атакували Нікопольщину.
Також запустили ракети на Дніпро та Криворіжжя.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Зранку ворог спрямував на область ракети. Але все добре, ніхто не постраждав.
За день окупанти більше десятка разів атакували Нікопольщину. Спрямували 9 дронів-камікадзе та обстрілювали з артилерії.
Били по районному центру, Марганецькій, Мирівській та Червоногригорівській громадам.
У Нікополі пошкоджена багатоповерхівка, гаражний кооператив, автівки, з півдесятка приватних будинків, господарські споруди та лінія електропередачі.
На щастя, обійшлося без постраждалих.



Юлія Олександрова









