Понад 700 тисяч гривень збитків на закупівлі електроенергії – повідомлено про підозру начальнику відділу освіти міської ради на Дніпропетровщині.
Між відділом освіти та товариством було укладено договір про постачання електроенергії для закладів освіти Павлоградського району.
Підозрюваний неодноразово вносив зміни до договору шляхом укладання додаткових угод, у яких штучно завищував вартість електроенергії.
Через дії службовця місцевому бюджету спричинено збитків на суму 700 тисяч гривень.
Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу та відсторонення від посади.
Інна Кот









