Окупанти атакували Нікопольщину та Дніпровський район.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі ворожий шахед збили над областю наші сили ППО. Його знищили у Дніпровському районі.
Пошкоджені 3 приватні
будинки та 2 авто. Сталася пожежа, яку оперативно загасили.
Вчора ввечері окупанти обстріляли Нікополь з артилерії. Випустили близько десятка снарядів.
Пошкоджена багатоповерхівка.
На ранок ворог знову атакував район. Вдарили по райцентру і Марганецькій громаді. Застосували дрони-камікадзе, артилерію та скидання боєприпасів з безпілотників.
У Нікополі через ворожий обстріл пошкоджено 6 приватних будинків та лінія електропередачі.
Люди не постраждали.

Юлія Олександрова









