Ворог знову поцілив по Нікопольщині.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері та сьогодні на ранок ворог атакував Нікопольщину дронами-камікадзе. Били по райцентру та Марганецькій громаді.
Пошкоджений приватний будинок, інфраструктурний обʼєкт і автомобіль.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
За уточненою інформацією через вчорашні обстріли постраждала ще четверта людина, 71-річна жінка була госпіталізована у стані середньої тяжкості. Також пошкоджено приватну оселю.

Юлія Олександрова









