Знову під ворожими обстрілами був Нікополь.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі ворог двічі атакував Нікополь.
Окупанти били по місту з «Граду» та артилерії. Загалом випустили більше трьох десятків снарядів.
Пошкоджена гімназія, санаторій, 7 приватних будинків, 3 господарські споруди, 2 гаражі, 3 автівки, причіп, газопроводи та лінії електропередачі.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
Вранці атаки по Нікополю продовжилися. Окупанти запустити по місту дрон-камікадзе.
Також ввечері та вночі в області працювали наші оборонці неба! Дякуємо за захист!

Юлія Олександрова









