Увечері окупанти вдарили ракетою по Камʼянському району.
Поранені четверо людей, чоловіки 20, 38, 55 та 44 років госпіталізовані у стані середньої тяжкості.
Пошкоджене транспортне підприємство.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Також по Нікопольщині ворог завдав більше півтора десятка ударів артилерією та безпілотниками.
Цілили по Нікополю, Покровській та Марганецькій громадах. Знову пошкоджене транспортне підприємство. Люди не постраждали.
Юлія Олександрова









