Сьогодні наші енергетики знову опинилися під ворожим вогнем. Два російські FPV-дрони поцілили в енергооб’єкт у прифронтовому місті Дніпропетровщини.
Енергетики не постраждали. Під час атаки вони перебували в укриттях.
Ще один FPV-дрон пізніше влучив в автівку ремонтної бригади. Пошкоджено автовишку.
Юлія Олександрова









