Російські війська 19 березня атакували кілька районів Дніпропетровської області. Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
У Нікопольському районі російські війська атакували артилерією та дронами. Під ударом опинилися Нікополь, Марганецька, Покровська сільська та Червоногригорівська громади.
У Нікополі поранення отримала 54-річна жінка — їй надали необхідну допомогу. Також сталася пожежа. Пошкоджені ліцей, два багатоквартирні та два приватні будинки, господарська споруда.
У Криворізькому районі окупанти вдарили безпілотником по Зеленодольській громаді.
У Синельниківському районі, в Межівській громаді, внаслідок атаки пошкоджено пожежне депо.
Людмила Ступак









