Межівське кладовище, як і сама Межова, залишається смертельно небезпечним через постійні атаки окупантів. Але навіть попри це знаходяться люди, які ризикують життям, аби провідати могили рідних. Про це повідомляє «База: Дніпро та область».
Чоловік швидко обійшов територію кладовища, відзняв на відео стан могил для тих, хто не може приїхати самостійно через небезпеку. Працює буквально під загрозою удару — поруч рація, він постійно стежить за ситуацією навколо та моніторить обстановку.
Чоловік також залишає на могилах цукерки як символічне поминання та знак пам’яті про померлих.
Це ще одна болюча реальність війни: люди їдуть туди, де в будь-який момент може статися обстріл. Але бажання вшанувати пам’ять близьких для багатьох виявляється сильнішим за страх.
Софія Зінчук









