У Дніпрі чоловік виліз на верхівку балкону:
У Дніпрі чоловік опинився зовні балкона багатоповерхівки. На місці працювали рятувальники, медики та правоохоронці. Про це повідомляє телеграм-канал «Дніпро Оперативний».
Правоохоронці потрапили до квартири та безпечно зняли чоловіка з балкона.
За попередньою інформацією медиків, чоловік може перебувати у стані сп’яніння.
Софія Зінчук









