У Павлограді звернули увагу на стан деяких зупинок громадського транспорту, зокрема в районі РТС. Про це повідомляє телеграм-канал «База Дніпро та область».
Місцеві мешканці опублікували фото зупинок у Павлограді та іронічно описують їх як «жорсткий мінімалізм».
Йдеться про конструкції в районі РТС, які, за словами авторів допису, виглядають доволі занедбано і не надто комфортні для очікування транспорту, особливо під час негоди чи спеки.
У дописі також звернулися до міської влади з пропозицією звернути увагу на стан зупинок і особисто перевірити умови очікування громадського транспорту.
Фото: Володимир Курдюков
Софія Зінчук









