На Синельниківщині планують розширити перелік громад, де діє обов’язкова евакуація населення. Про це повідомив голова ДніпроОВА Олександр Ганжа за підсумками засідання Ради оборони.
За його словами, ще близько 1760 жителів мають залишити небезпечні населені пункти району. Наразі обов’язкова евакуація вже триває у шести громадах, однак розглядається можливість додати до переліку ще п’ять громад Синельниківщини.
За словами посадовців, головне завдання — зберегти життя та безпеку людей. Саме з урахуванням безпекової ситуації ухвалюватимуть подальші рішення щодо евакуації.
Софія Зінчук









