Вранці РФ атакувала об’єкти залізничної інфраструктури у Дніпропетровській області. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з відновлення України — міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба.
За його словами, моніторингова команда заздалегідь попередила про небезпеку. Однак під час руху до укриття уламками був травмований машиніст.
Наразі чоловіку надають необхідну медичну допомогу. Загрози його життю немає.
Внаслідок атаки безпілотників пошкоджено локомотиви та рухомий склад.
Попри обстріл, рух поїздів у регіоні оперативно відновлюють. Залізничники продовжують забезпечувати сполучення з Дніпром та іншими регіонами України.
Софія Зінчук









