Від початку 2026 року російські війська здійснили понад 6 410 атак по Дніпропетровській області. Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
За його словами, щоденні обстріли громад регіону тривають без зупинки.
У ДСНС уточнюють, що лише цього року по прифронтових територіях області ворог застосував 138 керованих авіабомб (КАБ). Для порівняння, за весь період повномасштабної війни — 606.
Микола Лукашук закликав мешканців не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та дотримуватися правил безпеки.
Інформація щодо наслідків атак регулярно оновлюється.
Софія Зінчук









