У Марганці Дніпропетровської області вранці стався черговий удар по місту. Про це повідомляє «Марганець. Інфо».
Внаслідок атаки пошкоджено житловий квартал. Зокрема, знищено автомобіль аварійної служби — працівники прямували на виклик, коли потрапили під удар.
Також атаковано легковий автомобіль.
Інформація щодо постраждалих наразі уточнюється.
Софія Зінчук









