9 військовослужбовців із Дніпропетровської області звільнені з ворожого полону. Про це повідомив голова ДніпроОВА Олександр Ганжа.
За його словами, попереду у захисників — відновлення, адже пережите залишило як фізичні, так і психологічні наслідки. Водночас головне, що вони вже вдома та невдовзі зможуть побачити й обійняти рідних.
Загалом у межах сьогоднішнього обміну з російського полону повернули 205 українських військових.
Софія Зінчук









