Протягом ночі в декількох районах Дніпропетровської області зафіксовано нові російські атаки. Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.
Під ударами опинилися Нікопольський та Павлоградський райони. У Марганці російські війська навмисно вдарили по двох автомобілях швидкої допомоги, а згодом повторно атакували медиків. Постраждалих немає.
Також у Нікопольському районі пошкоджене підприємство, а в Мирівській громаді знищено гараж та пошкоджено приватний будинок.
У Павлоградському районі дрони атакували Павлоград та Богданівську громаду. Пошкоджені дев’ять приватних будинків, два гаражі, дві господарські споруди та автомобіль.
Софія Зінчук









