Із селища Чаплине на Синельниківщині евакуювали п’ятьох людей через погіршення безпекової ситуації. Про це повідомили в гуманітарній місії «Проліска».
Напередодні внаслідок чергової атаки загинули шість мешканців, після чого частина людей вирішила виїхати.
Евакуйовані прямують до родичів у Кам’янське та на Львівщину, частина тимчасово перебуває у транзитних центрах.
Також розглядається розширення зони обов’язкової евакуації ще на п’ять населених пунктів Синельниківського району. Наразі вона вже діє у шести громадах.
Софія Зінчук









