Житель Дніпра Олег розповів, як його родина пережила чергову російську атаку цієї ночі. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
Наразі сім’я тимчасово мешкає у друзів. Чоловік зізнається, що досі не може оговтатися від побаченого — від їхньої квартири майже нічого не залишилося.
Внаслідок ворожого удару у місті пошкоджені та зруйновані житлові будинки. Люди, які ще вчора спали у власних оселях, за одну ніч залишилися без даху над головою.
Софія Зінчук









