У Дніпропетровській області через російський обстріл енергооб’єкта було знеструмлено 39 населених пунктів. Про це повідомили у ДТЕК.
Після того, як фахівці отримали доступ до місця пошкодження, енергетики розпочали аварійно-відновлювальні роботи.
Станом на зараз електропостачання вже вдалося відновити у 19 населених пунктах області. Роботи тривають, аби якнайшвидше повернути світло всім споживачам.
Софія Зінчук









