У Дніпровському районі розпочали кримінальне провадження через побиття неповнолітнього. Про це повідомили в прокуратурі Дніпропетровської області.
За даними слідства, 19 травня на території ліцею в селищі Солоне двоє чоловіків побили 17-річного хлопця. Перед цим між ними стався словесний конфлікт, який переріс у бійку.
Підліток отримав тілесні ушкодження і зараз перебуває в лікарні.
За цим фактом ювенальні прокурори Правобережної окружної прокуратури Дніпра спільно з правоохоронцями відкрили провадження за ч. 1 ст. 125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження).
Правоохоронці встановлюють усі обставини події та ступінь тяжкості травм.
Софія Зінчук









