У Дніпрі жінку, яка, за словами місцевих жителів, нападала на людей на житловому масиві Перемога, госпіталізували та примусово направили на лікування. Про це повідомляють місцеві мешканці у соцмережах.

Офіційно правоохоронці чи медичні установи ситуацію наразі не коментували.
Також, за словами жителів, наразі для жінки шукають нового опікуна, який мав би стежити за її станом та контролювати ситуацію.
Тема неодноразово обговорювалася у місцевих пабліках та соцмережах, де люди повідомляли про серію конфліктів і нападів у районі. Мешканці зазначають, що побоювалися виходити на вулицю після цих випадків.
Софія Зінчук









