У Самарі на Дніпропетровщині протягом літнього сезону 2026 року офіційно заборонили купання та використання плавзасобів на водоймах громади.
Таке рішення ухвалила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомляють місцеві пабліки та ЗМІ.
Заборону пояснюють воєнним станом і ризиками, пов’язаними з можливими вибухонебезпечними предметами, уламками після атак та загрозою повітряних ударів поблизу водойм.
Попри це, у місті продовжать утримувати пляжі та прибережні зони у належному стані. Території обстежують, очищають від скла, металевих уламків, каміння та іншого небезпечного сміття, а також встановлюють попереджувальні таблички.
Упродовж літа на водоймах працюватимуть рейдові групи поліції та рятувальників.
Софія Зінчук









