У Підгородненській громаді Дніпропетровської області виникла критична ситуація зі сміттям. Про це повідомляють мешканці та телеграм-канал «База: Дніпро та область».
За словами людей, у Підгородному та селі Спаське відходи вивозять нерегулярно та не за графіком. Через це сміття тижнями накопичується просто біля будинків і контейнерних майданчиків.
У Підгородному мешканці змушені виставляти мішки зі сміттям біля дворів. Поки відходи не забирають, їх розтягують безпритульні собаки по всій вулиці.
Схожа ситуація і в селі Спаське. Там переповнені сміттєві баки, а навколо них накопичуються гори сміття. Місцеві жителі скаржаться на сильний сморід та антисанітарію. Особливе обурення викликає те, що один із переповнених майданчиків розташований поруч із дитячим стадіоном та майданчиком.
Люди побоюються, що з настанням літньої спеки ситуація лише погіршиться. Мешканці кажуть, що зараз головне питання — чи вивезуть сміття хоча б раз на чотири тижні.
Софія Зінчук









