У Дніпрі мешканці багатоповерхівки на вулиці Метробудівській готуються до можливих відключень електроенергії. На даху 16-поверхового будинку вже встановили сонячні панелі, які дозволять підтримувати роботу критично важливих систем.
Завдяки новому обладнанню під час перебоїв зі світлом у будинку працюватимуть ліфти, освітлення місць загального користування та камери відеоспостереження.
У міськраді нагадують, що в Дніпрі діє програма підтримки ОСББ для встановлення сонячних електростанцій, інверторів та іншого енергетичного обладнання.
За умовами програми 90% вартості проєкту компенсує міський бюджет, ще 10% оплачують мешканці будинку.
Податися на участь може будь-яке ОСББ, яке хоче підвищити енергонезалежність свого будинку.
Софія Зінчук









