У Ботанічному саду Дніпровського національного університету зафіксували випадок пошкодження майна на території закладу. Про це повідомили в Ботсаду ДНУ.
Діти віком 10–12 років розгойдували конструкції та зламали таблички й вказівні знаки, встановлені на території саду.
У Ботсаду наголошують, що такі дії не можна розцінювати як дитячі пустощі — йдеться про пошкодження елементів благоустрою та спільного простору.
У зв’язку з інцидентом адміністрація закликає батьків уважніше стежити за дозвіллям дітей, особливо під час канікул, і пояснювати правила поведінки в громадських місцях.
Софія Зінчук









