Компанія «Автомагістраль-Південь» заявила, що розпочинає добудову 30-кілометрової ділянки траси Н-31 Дніпро — Царичанка — Кобеляки — Решетилівка. Про це повідомляють у компанії-будівельнику та Службі відновлення в Дніпропетровській області.
Йдеться про один із ключових відрізків дороги в напрямку Києва. Голова Служби відновлення в Дніпропетровській області Олександр Коломійцев повідомив, що рух цією ділянкою планують забезпечити вже цього року.
За його словами, роботи тривають попри складнощі та обмежене фінансування.
Софія Зінчук









