Озеро-стариця в межах природного заповідника «Дніпровсько-Орільський» після кількох посушливих років знову наповнилося водою. Про це повідомляє Природний заповідник «Дніпровсько-Орільський».
Як повідомляють у заповіднику, водойма довго відновлювалася, однак сніжна зима та весняні опади суттєво покращили ситуацію.
Ще торік тут періодично з’являлися лише поодинокі птахи. Натомість цього літа на водоймі оселилися крижні, лиски та водяні курочки, які повернули озеру активне природне життя.
Софія Зінчук









