У Дніпрі невдовзі на маршрут №1 вийде ще один сучасний низькопідлоговий трамвай. Про це повідомляє ДМР.
Наразі трисекційний вагон K1T306 проходить технічне налагодження, державну реєстрацію та фінальну підготовку до експлуатації.
Після завершення цих робіт розпочнеться обкатка трамвая — спочатку без пасажирів, а згодом на скороченому маршруті 1-К.
Новий вагон повністю низькопідлоговий та обладнаний пандусом, системою відеоспостереження, інформаційними табло і голосовим сповіщенням зупинок. Пасажиромісткість становить до 250 осіб, з яких 67 — сидячі місця.
Це вже другий такий трамвай у місті. У планах — до кінця 2026 року отримати ще три сучасні вагони.
Софія Зінчук









