Жінка, яка втратила ногу внаслідок ворожого артобстрілу Нікополя, отримала протез і поступово повертається до активного життя в центрі Superhumans Dnipro. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
У грудні її знайшли в одній із лікарень міста після поранення. Тоді стало зрозуміло, що потрібне якісне протезування. Пацієнтку сконтактували з центром Superhumans Dnipro.
Минуло п’ять місяців — Вікторія вже ходить на протезі, займається з фізичним терапевтом та відновлюється після травми.
Superhumans Dnipro — перший центр у прифронтовому регіоні, де сучасне протезування та реабілітацію можна отримати безкоштовно і без черг.
Софія Зінчук









