Під час ремонтних робіт на пошкодженій колії трамвая №5 у Дніпрі комунальники зробили сумну знахідку. Про це повідомляє телеграм-канал «База: Дніпро та область».
Серед уламків та ґрунту працівники виявили гніздо їжаків. На жаль, самка та п’ятеро малюків загинули.
Лише один маленький їжачок дивом вижив. Його передали людям, які візьмуться за догляд і допоможуть тварині вирости.
Софія Зінчук









