У Дніпрі 16 червня ситуація з водою погіршилася — окрім масштабного відключення на правобережжі, додалися нові аварійні зупинки в різних районах міста. Про це повідомляє КП «Дніпроводоканал».
Без води залишилися мешканці вулиць Айдарівська, Таромська, Козирева, Криворізька, Травнева, Піщана та Демократична, а також прилеглих територій. Комунальники проводять аварійні роботи.
Паралельно триває масштабне відключення на правому березі та в Новоолександрівській громаді — через ремонт магістрального водогону діаметром 1200 мм.
Відключення триватиме до 16 червня включно. Відновлення водопостачання очікується до 12:00 17 червня.
Воду обіцяють подати після завершення ремонтних робіт.









