У Дніпрі шукають очевидців аварії, яка сталася вранці на Донецькому шосе біля озера Куряче за участі BMW та Honda. Про це повідомляє телеграм-канал «База: Дніпро та область».
За словами водійки Honda, вона зупинилася на узбіччі, увімкнула аварійну сигналізацію та вводила адресу в навігатор. У цей момент автомобіль BMW, який рухався Донецьким шосе у напрямку мосту, на великій швидкості врізався в її авто. Від удару BMW перекинувся.
Після аварії водій BMW залишив місце події.
Обставини ДТП наразі встановлюють правоохоронці.
Водійка Honda просить відгукнутися всіх, хто міг стати свідком аварії або має відео з реєстратора чи телефону. Будь-яку інформацію просять передати поліції.
Софія Зінчук









