Сьогодні в Нікополі оголошено День жалоби. Про це повідомив міський голова Олександр Саюк.
Напередодні російський удар забрав життя трьох людей — 70-річного чоловіка та двох жінок 44 і 47 років. Це вже другий День жалоби в місті з початку червня.
Софія Зінчук







