На Дніпропетровщині знову встановили V клас пожежної небезпеки. Про це повідомляє Дніпропетровський регіональний центр з гідрометеорології (РЦГМ).
Період підвищеної загрози триватиме з 26 по 30 червня.
Рятувальники закликають дотримуватися правил безпеки: не палити суху траву, не розводити багаття та не кидати недопалки.
Софія Зінчук







