У Павлоградському транзитному центрі для переселенців суттєво збільшився потік людей — щодня тут приймають понад 200 евакуйованих. Про це повідомляє «Час новин».
Зростання навантаження пов’язане із загостренням безпекової ситуації та обов’язковою евакуацією родин із дітьми зі Шахтарського. Загалом робота хабу ускладнилася майже на 150%.
За останній тиждень центр прийняв понад 850 людей, серед них — діти, літні люди та маломобільні громадяни.
Евакуйовані повідомляють, що виїжджають поспіхом, беручи лише найнеобхідніші речі. Після обстрілів у населених пунктах фіксуються пошкодження житлових будинків, а перебування там стає дедалі небезпечнішим.
Частина переселенців прямує до родичів у різні регіони України, зокрема на Тернопільщину, у Кривий Ріг та інші міста.
Від початку літа через транзитний центр у Павлограді пройшли близько 2 тисяч людей, серед них — понад 400 дітей. Загалом через установу евакуювалися понад 51 тисяча переселенців.
Софія Зінчук








