Протягом дня 26 червня російські війська атакували Нікопольський і Синельниківський райони Дніпропетровської області. Внаслідок ударів загинули двоє людей, ще 12 отримали поранення. Про це повідомляє голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
У Нікополі російські військові атакували FPV-дроном пасажирський мікроавтобус. Внаслідок удару загинули двоє людей. Ще 12 осіб постраждали, серед них дві 12-річні дівчинки.
Також рейсовий автобус був атакований у Марганці. Там поранення отримала жінка.
Загалом протягом дня окупанти били дронами та артилерією по Нікополю, Червоногригорівській, Покровській сільській, Марганецькій і Мирівській громадах.
Через обстріли сталася пожежа. Пошкоджено приватний будинок, адміністративну будівлю та автомобілі.
Крім того, російські безпілотники атакували Миколаївську та Богинівську громади Синельниківського району. Інформація про наслідки цих ударів уточнюється.
Софія Зінчук






