Тіло 30-річного чоловіка виявили 9 серпня у Соборному районі Дніпра. Загиблим виявився Єгор Худяков — представник департаменту житлового господарства Дніпровської міськради.
За даними поліції, за підозрою у нанесенні смертельних травм затримали 24-річного чоловіка. Йому вже повідомили про підозру за ч. 2 ст. 121 ККУ — умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть. За цією статтею загрожує від 7 до 10 років позбавлення волі.
Як повідомляє Суспільне з посиланням на власні джерела, Худяков і підозрюваний до цього знайомі не були. Ввечері між ними виник конфлікт, який переріс у бійку. Під час неї посадовець і загинув.
Єгор Худяков народився у 1997 році, працював у департаменті житлового господарства міськради, зокрема інспектором відділу технічного нагляду за поточними ремонтами. Дніпряни могли бачити його у коментарях ЗМІ та міськради щодо відновлення будинків після російських атак.
У 2020 році Худяков також балотувався до Дніпровської міської ради від партії «Пропозиція», однак депутатом обраний не був.
Наразі жодних підтверджених даних про те, що загибель могла бути пов’язана з його роботою в міськраді, немає. Слідство триває, підозрюваному мають обрати запобіжний захід.







