Дніпропетровське Лівобережжя гудить мотопилами — міські комунальні служби і місцеві мешканці намагаються звільнити двори і вулиці від дерев. Люди кажуть, що вітер був такої сили, що навіть великі дерева ламав, як сірники та видирав з корінням.
“Сплошная вода, вот стена воды. И потом, как закрутило эту воду, как завертело и начали падать деревья. Вот с той стороны, сначала то дерево упало, а потом по очереди, не сразу вместе падали, а по очереди» – Валентина Губова, мешканка вул. Косіора, Дніпропетровськ
У Віталія на очах дерево розбило дах будинку і розчавило мікроавтобус батька-інваліда, який працював маршрутником і заїхав додому пообідати. Каже, як жити тепер батько не знає і з дому не виходить — переживає, що знищено машину-годівницю
“Это был доход в семью, т. е. она кормила. Сейчас даже я не знаю. Это просто груда металлолома по вине тех людей, которые в свое время не убрали вот это дерево раз, дерево два» – Віталій Познев, мешканець вул. Артеківської, Дніпропетровськ
На вулиці Артеківській, за останні два місяці вже впало кілька дерев, одне придавило людину, інше — легкову автівку. З того часу мешканці і в “Зеленбуд” писали, і міській владі.
“Дважды жильцы нашего дома обращались в горисполком с заявлением на спил сухих деревьев в нашем дворе. Посдеднее заявление зарегестрировано 31 июля. Я так понимаю никто этим не занимался», – Валентина Молчанова, мешканка вул. Артеківської, Дніпропетровськ
Звільняти входи до під”їздів від дерев довелося самотужки. У комунальників на МНСників сил на все не вистачає
“Вчера до поздней ночи удалены были в первую очередь деревья, которые несли потенциальную угрозу жизни людей, освобождались внутридворовые проезды, доступы к жилому фонду», – Юрій Дегтярьов, голова Індустріальної районної ради, м. Дніпропетровськ
Місцеві мешканці втішаються, що більше пададати майже нічому. А влада радіє, що обійшлося особливих втрат. Адже за роздавлені автрівки якщо хтось і платитиме, то лише страхові компанії, якщо знищені автівки застраховані.





