Перехрестя Набережної Заводської та Павлова дніпропетровські водії не безпідставно вважають вкрай небезпечним. Майже кожного тижня на цій ділянці травмуються або гинуть люди. Статистику оновив останній вечір жовтня.
“По улице Набережной Заводской со стороны Кайдакского моста в направлении речпорта следовал автомобиль Газель, который на перекрестке с улицей Павлова совершил столкновение со следовавшим по улице Павлова с левым поворотом на улицу Набережную Заводскую автомобилем Деу”, – каже заст. командира взводу ДАІ м. Дніпропетровська Олексій Ляшевський.
“Поехал на желтый свет светофора, девченка выехала как раз в этот момент. И я ударил!”, – каже водій “Газелі” Юрій
Внаслідок потужного бокового удару Газель протягнула іномарку метрвів з двадцять п’ять. Медики запевняють: у 26-річної дівчини шансів вижити не було. Від побаченого у батьків бідолашної стався нервовий зрив.
“Водитель автомобиля Деу получила травмы не совместимые с жизнью. В данный момент степень вины каждого из участников будет устанавливаться следствием”, – каже заст. командира взводу ДАІ м. Дніпропетровська Олексій Ляшевський.
Правоохоронці дуже розраховують на допомогу свідків пригоди, адже у показах водія Газелі багато суперечностей. Тож тих хто бачив зіткнення на власні очі просять телефонувати “102”.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2012/11/01__05_Artur_DTP.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2012/11/01__05_Artur_DTP.jpg type=site]
Автор: Артур Терещенко
Камера: Олександр Самсонов





