З кожним роком їхня кількість збільшується на 5 -8 відсотків. Хвороба, запевняють фахівці, швидко молодіє, навіть немовлята вже не виключення. З метою боротьби з діабетом у Дніпропетровську працює міська програма. 4 медичні заклади, а це 9 – та, 4 – та, 8 – ма та обласна лікарня Мечнікова, мають відділення, спрямовані саме на лікування, діагностику та профілактику захворювання.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2012/11/14__08_Mandrykina_Dni_diabeta.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2012/11/14__08_Mandrykina_Dni_diabeta.jpg type=site]





