На сьогодні обсяг робот, що зроблено, каже Олександр Олефиренко – директор «Міськсвітла» склав більше 17 мільйонів гривень, а це 90% від загального плану. Ще отримали гроші і на поточний ремонт – близько 6 мільйонів, на них відремонтували світло на 114 вулицях Дніпропетровська, переважно у приватному секторі. Непогода, що днями вуривала принесла збитки, адже через неї у місті впало 16 дерев, які обірвали дроти. Через це на проспекті імені газети Правди деякий час не було освітлення та на Набережній Перемоги. Зараз, кажуть у «Міськсвітлі», все працює.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2012/12/06__06_Mandrykina_Svet.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2012/12/06__06_Mandrykina_Svet.jpg type=site]





