Саме у цей день в тисяча дев’ятсот вісімдесят шостому році було завершено будівництво першого саркофага над 4-м енергоблоком, який знаменував собою першу вагому перемогу над нищівним атомом. Серед відважних людей, що стали на перешкоді ядерній стихії, були і наші земляки. На сьогодні у ветеранській організації “Союз Чорнобиль України” полягає тридцять вісім ліквідаторів, п’ятеро з яких є діючими співробітниками СБУ у Дніпропетровській області. Учасникам зустрічі в управлінні СБУ вручили грамоти, ордени та медалі. Усі присутні на урочистих зборах ушанували хвилиною мовчання пам’ять своїх колег у Чорнобилі.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2012/12/14__06__Dobarina_IS_SBU_pozdravljaet.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2012/12/14__06__Dobarina_IS_SBU_pozdravljaet.jpg type=site]





