18 декабря 2012, 14:54

«Яскрава арена»: у цирку завершився другий всеукраїнський фестиваль (ВИДЕО)

Маленькі циркачі з’їхалися до нашого міста не тільки зі всієї України, а й від найближчих країн — сусідів. Такий подарунок, кажуть організатори, приурочили до дня святого Миколая.

“Яскравій арені” вже 2 роки. У минулому 2011 — му на участь у фестивалі подали заявки лише наші вітчизняні естрадно — спортивні колективи, цього року до Дніпропетровська приїхали маленькі циркачі і із інших країн — сусідів. Фестиваль поступово набирає обертів та надає можливість юним циркачам вийти на професійну арену. Де є справжні світло, звук, реквізит та головне — глядач.

Ольга Обласова, організатор фестивалю “Яскрава арена”: «Уникальные цирковые детские коллективы, которые самоотверженно работают, но никогда не бывали на настоящей сцене. И вот то, что они у себя дома репетируют, может быть просто на каких-то приспособленных площадках или еще где-то, сейчас они себя попробовали, как настоящие артисты».

Номерів діти привезли близько сотні, звісно не всі увійшли до програми фесту, але напередодні, журі кажуть, довелося попотіти. До 5 години ранку відбирали найкращих, в результаті глядач побачив близько 30 виступів. Наймолодшій артистці Стефанії всього 4 роки, вона дресирувальниця собак.

Стефанія, дресирувальниця собак: «Я с собачками работаю. Их зовут Опель, Хамер и Додж».

На арені цирку були не тільки собаки, а ще і змії. До дресури великих хижаків маленькі артисти ще не доросли. Проте справжні дорослі номери під куполом виконували професійно. Завершувати перше відділення фестивалю запросили артистів, які уже відбулися. Театр вогню “Махатма” вийшли на манеж не з вогнем, а з його сучасним прототипом — неоном. Олександр каже, тренував свій номер майже 5 років, бо навчитися можна швидко, а ось щоб відточити ремесло — потрібен час. Від частини це шоу можна віднести до циркового.

Олександр, артист театру вогню “Махатма”: «Вот костюм, он светится при полной темноте. Похоже на цирковое, используем реквизит тот же, но со своими доработками. Но я так на шпагат не сяду».

Квитки на “Яскраву країну”, кажуть організатори, розкупили за декілька днів. На дитяче циркове шоу зібралися подивитися майже 2 тисячі городян. Наступне Дніпропетровськ побачить у 2013 — му.

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2012/12/18__Mandrikyna_Jaskrava_krau_ina.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2012/12/18__Mandrikyna_Jaskrava_krau_ina.jpg type=site]

Автор: Анна Мандрикіна

Камера: Олександр Вернігоров

Вибір редакції

Тут не продаються за гречку — у Дніпрі провели антикорупційний форум (КОМЕНТАР)

Чим займаються антикорупційні органи? Як налагодити взаємодію між ними та активними громадянами? Такі питання обговорювали у Дніпрі на форумі “Антикорупційна

16 Октябрь, 19:19
Прогноз погоди на 17 жовтня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

Прогноз погоди на 17 жовтня, четвер. Дніпро і область - сонячно і безхмарно  

16 Октябрь, 17:55
У Дніпрі відбудеться легкоатлетичний пробіг «Миля Миру»

16 Октябрь, 15:59
У мерії Дніпра розробляють стратегічний план розвитку ОСББ 

У Дніпрі діють міські програми підтримки ОСББ та ОСН. Вони створені, аби допомагати активним об’єднанням громадян дбати про будинки та

16 Октябрь, 15:28
Мюзик-хол «Перемога» відкрили у дніпровській музичній школі №15 (фото)

У Дніпрі відкрили перший мюзик-хол «Перемога» -  міському комунальному закладі культури «Дніпровська дитяча музична школа № 15». Музична школа №

16 Октябрь, 13:20
Для учасників регіонального етапу програми «Державотворець» організували день управління в Дніпрі

15 жовтня у Дніпровській міській раді для учасників регіонального етапу програми особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець» організували день управління.

15 Октябрь, 18:18
У Дніпрі ОСББ утеплюють свої будинки завдяки міській програмі співфінансування

У Дніпрі цьогоріч у міському бюджеті на співфінансування ремонтних робіт у будинках ОСББ і ЖБК було передбачено 38 млн грн.

15 Октябрь, 18:12
У Дніпрі на рік звузять вулицю Південну і перекриють тротуар на Шевченка

Мерія Дніпра дала дозвіл  на тимчасове перекриття тротуару на вулиці Шевченка і звуження проїжджої частини вулиці Південної. Про це йдеться

15 Октябрь, 14:44