
Повністю здоровими людей вважають після того, як проходить п’ять років після лікування, і хвороба не дає про себе знати. Позитивні тенденції є, але щороку хвороба уражає на 5-7 відсотків більше людей. Напередодні міжнародного дня боротьби з онкозахворюваннями – четвертого лютого, спеціалісти вкотре закликають вчасно звертатися до лікарів, проходити медичні обстеження та вести здоровий спосіб життя.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/01/30__Grechnikova_SKh_onkoprofilaktika.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/01/30__Grechnikova_SKh_onkoprofilaktika.jpg type=site]





